مبانی طراحی

از {{model.count}}
250,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

این دوره شامل سه ویدئو می باشد: - کاربرد خط و طراحی از اشکال هندسی  -  طراحی از اشیاء از زوایای مختلف  - طراحی از طبیعت بیجان و ترکیب بندی

این محصول شامل سه ویدئو به شرح زیر می باشد:

1- کاربرد خط و طراحی از اشکال هندسی: در اولین بخش از آموزش مبانی  طراحی با ابزارهای مورد استفاده در طراحی شامل مداد طراحی، مداد کنته، ذغال  طراحی و نحوۀ استفاده از این ابزارها آشنا می‌شوید. همچنین اولین  تمرین‌های طراحی یعنی تمرین انواع خطوط و طراحی از شکل‌های ساده و هندسی را  تجربه می‌کنید.(22دقیقه)

 

2- طراحی از اشیاء از زوایای مختلف: در ادامۀ آموزش مبانی طراحی، در  این بخش تمرین‌هایی در ارتباط با طراحی از اشیاء با مداد طراحی را تجربه  می‌کنید. همچنین روش طراحی از اشیاء و اجسام را در حالت‌ها و زوایای مختلف  می‌آموزید.(31 دقیقه)

3- طراحی از طبیعت بیجان و ترکیب بندی: در آخرین بخش از آموزش مبانی  طراحی با اجزاء و عناصر طبیعت بیجان آشنا می‌شوید و نحوۀ چیدمان طبیعت  بیجان برای طراحی را تجربه می‌کنید. همچنین روش طراحی یک مجموعۀ بزرگ تر و  متنوع تر از اشیاء را از ابتدا تا انتها می‌آموزید.(43 دقیقه)


دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

مبانی طراحی
250,000 تومان
سایه و روشن
300,000 تومان
مداد رنگی
250,000 تومان
پاستل
250,000 تومان
رنگ و روغن
350,000 تومان
طراحی چهره
350,000 تومان